Hakkımızda

Tarihçe

Messe markası 1994 senesinde kurulmuştur. Ancak şirketin kökleri 1965’lere dayanıyor. Her şey Anadolu’da küçük bir manifatura mağazasında ticari olarak başlamıştır, ardından bir toptan satış mağazası kurulmuştur ve 80’li yılların sonunda İstanbul sultanham’da bir toptan satış mağazası açılmıştır. Messe firması ise bugün Nişantaşı, Osmanbey’de ve Merter’de bulunmaktadır.

56 Yıllık Tecrübe

Neden Biz?

Messe Tekstil, tasarım ve estetiğin ön planda olduğu, kullanıcı dostu, her zevke hitap eden geniş renk ve desen yelpazesi ile şık ve modern statüsünü yıllardır korumaktadır. Modern tasarımlar, yeni tarzlar ve renk seçenekleri ile Messe Tekstil yeni müşterilerini bekliyor.

Sürekli değişen ve gelişen tekstil teknolojisinde markamızı ve teknolojimizi gerçek dünyadaki gelişmelerle güncel tutmaya çalışıyoruz.

4 mevsimin farklı dokularını kumaşlarımızla birleştiriyoruz. Günün renklerini ve desenlerini yeni dokulara işleyerek kumaşı canlandırıyor ve moda sektörüne katkı sağlıyoruz.

Kapsamlı uluslararası ticaret deneyimimiz ve yenilikçi, kaliteli ve hesaplı kumaşlarımızla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veriyor ve çalışıyoruz.